To już dziś!!!!!

Zajęć w grupach już nie było. tylko aktorzy przyszli wcześniej żeby po raz ostatni wszystko sprawdzić przed Premierą…Zaproszeni goście  stawili się w GOKu przed godziną 18. A tam niespodzianka…Właściwie cała przestrzeń stała się jedną wielką wystawą!!!!!Były zdjęcia, które przez całe warsztaty robił nam pan Łukasz i przede wszystkim prace naszych kolegów artystów. Ależ one były zaprezentowane!!! A to dopiero był początek atrakcji. Przybyłych gości przywitała  Pani Dyrektor i w skrócie opowiedziała o tym co się za chwilę stanie, o konwencji Teatru Czarnego. to wzbudziło jeszcze większą ciekawość. Jak to? Spektakl w ciemnościach???? To było niesamowite doświadczenie!!!!Przedstawienie odebrało wszystkim mowę!!!W skupieniu oglądaliśmy zmieniające się obrazy…Wszystkie morskie stwory tak pięknie świeciły w ultrafiolecie…już teraz wiemy dokładnie dlaczego plastycy tak często zamykali się w swojej pracowni. Morski potwór i jego taniec zaparł wszystkim dech w piersiach!!!!

A potem już była burza braw!!! Wszyscy byli zachwyceni!!!! Gdy zapalono światła na scenie nastąpiła uroczysta prezentacja wszystkich grup. Pan Stefan jako kurator – otworzył wystawę – zostały zaprezentowane wszystkie nasze kolaże. Również my- dziennikarze zaprezentowaliśmy się multimedialnie. Pokazaliśmy naszego bloga i wywiady.

Potem były łzy wzruszenia i podziękowania ze strony Pani dyrektor…ale jeszcze się nie żegnamy. Jutro jeszcze jedno przedstawienie.

Prapremiera